Sözleşme ve Güvenlik AllspiritA da

Sorumluluk Reddi ve Koşullar

Hizmetimiz ve web sitemiz sadece eğlence amaçlıdır. Bu hizmet 18 yaş ve üstü yetişkinlere yöneliktir. Seçkin danışmanlarımız size yardımcı ve anlayışlı bilgiler sağlamaya çalışır. Ancak, danışmanlarımızın size sunduğu bilgiler, bir tıp uzmanının veya başka bir profesyonel danışmanın tavsiyeleri yerine kullanılmamalıdır. AllSpiritA deneyiminizden keyif almanızı ve bundan yararlanmanızı istiyoruz.

AllspiritA uygulamamızdaki danışmanlar bir hastalığı teşhis etmeye yetkili değildir. Müşteriler, aşk hayatı ve psikolojik kırgınlık gibi konularda danışmanlardan tavsiye veya yardım alabilirler. Fiziksel veya psikolojik travma durumunda, danışanlarımıza, sağlam tıbbi teşhisler konusunda da doktorlarına veya uzmanlarına danışmalarını tavsiye ederiz. Biz sadece çeşitli konularda ilk yardım sağlayan ve bu nedenle ilk nokta olarak hizmet veren çevrimiçi bir hizmetiz İletişim.

AllSpiritA, AllSpiritA’nın atıfta bulunabileceği diğer web sitelerinin içeriğinden veya gizlilik uygulamalarından sorumlu değildir.

 

Hizmetlerimizin kullanımı

AllSpiritA, üyelerimiz ve basiretçilerimiz arasındaki etkileşimlerin içeriğini bilerek ifşa etmeyecektir. Sohbet ve mesajlaşma hizmetlerimizi kullanarak, bu iletişimlerin içeriğinin korunmanız ve kalite güvenceniz için özel olarak kaydedilmesine ve / veya saklanmasına izin vermiş olursunuz.

Önemli not: AllSpiritA ne iyileştirici vaatler ne de teşhis koyar. Burada sunulan tedaviler / uygulamalar tıbbi tedavinin yerini tutmaz. Reçeteli tedaviler veya ilaçlar bu teklifle değiştirilemez.

 

Avrupa Birliği ve Birleşik Krallık Yasal Gereksinimleri (GDPR)

Danışman yönergeleri

Bize başvurmak isterseniz, bazı kişisel verilere ihtiyacımız var. Başvurunun bir parçası olarak aşağıdaki uygulama verileri toplanır ve işlenir:

İsim, adres, e-posta adresi gibi iletişim bilgileri

İşletme vergi kimlik numaranız

Nitelikleriniz, bilginiz, deneyiminiz ve profesyonel kariyeriniz hakkında bilgi

başvurunuzla bağlantılı olarak bize sağladığınız diğer bilgiler.

Veriler çeşitli kaynaklardan toplanır: örneğin başvuru formundan veya iş görüşmelerinden. Bu kaynakları bize kendiniz sağlıyorsunuz.

Ayrıca, profesyonel sosyal medya ağlarındaki bir profil gibi herkese açık hale getirdiğiniz işle ilgili bilgileri işleyebiliriz.

 

Veri toplama ve aktarmanın amacı

Veri işleme, diğer şeylerin yanı sıra gerçekleşir. başvuru süreci için onaylanmıştır. Verilerinizi, sizi kısa listeye alıp almayacağımıza karar vermek için veya başvurduğunuz pozisyonu size teklif edip etmeyeceğimize karar vermek için bir röportajdaki kişisel izlenimimizi kullanmak için kullanırız.

Veriler ayrıca yasal iddiaları savunmak, uygulamak veya savunmak için de kullanılabilir.

Ayrıca ilettiğiniz verilerden başvuru süreci ile ilgili istatistiklerin oluşturulabileceğini belirtmek isteriz. Bu istatistikler yalnızca kendi amaçlarımız için oluşturulur ve hiçbir şekilde kişiselleştirilmez, ancak anonim bir biçimde, yani herhangi bir iş ilişkisi yoktur. Serbest çalışan olarak vergi, sosyal güvenlik primi, KDV vb. ödemelerden siz sorumlusunuz ve muhasebeyi kendiniz yapıyorsunuz.

Ne yazık ki, başvuru sahipleri arasında yalnızca optimal bir zaman mevcudiyeti sunabilecek danışmanları değerlendirebiliriz. Dünyanın her yerinden danışmanlar, ikamet ettikleri belediyedeki tazminat ofisinde serbest meslek sahibi olarak tanınmalı ve kayıtlı olmalıdır.

Öğrendiğiniz bir ticaret lisansı ve doğrulanabilir yaşam danışmanlığı gereklidir. Lütfen kanıtlarınızı başvurunuzla birlikte gönderin.

Başarı garantisi verilemez.

Garanti veya garanti yok. İade mümkün değildir.

Kullanıcı – Abone olsun veya olmasın, AllSpiritA.com’u veya ilgili hizmetlerinden herhangi birini ziyaret eden herkes. Siz – Aboneler ve / veya üyeler dahil olmak üzere bu web sitesinin ve hizmetin herhangi bir kullanıcısı.

 

AllSpiritA Chat ve Online Service Zeit’in çevrimiçi satın alınması (“E-Ticaret”)

AllSpiritA.com web sitemiz, ödeme sistemini kullanarak kayıtlı hesabınız üzerinden sohbet ve çevrimiçi hizmetleri kullanma seçeneği sunar. Bir AllSpiritA hesabı oluşturarak, e-ticaretin kolaylık sağlamak için sağlanmasına izin vermiş olursunuz ve AllSpiritA veya AllSpiritA.com, üyeleri bu hizmeti kullanmamaya koyma hakkını saklı tutar. Yeni üyelere yönelik tüm teklifler, AllSpiritA’dan hiç alışveriş yapmamış ilk kez müşteriler için geçerlidir. Yanlış oluşturulan hesaplar kontrol edilecek ve engellenecektir. Lütfen üyelikle ilgili tüm soruları support@allspirita.com adresinden müşteri hizmetlerimize yöneltin. Kişisel bilgilerinizin gizliliği nedeniyle hesap üyeliği bilgilerinin bulunduğu e-postalara cevap veremiyoruz. Bize verdiğiniz bilgilerin gerçek, doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ediyorsunuz.

 

Kayıt, müşteri hesapları, web sitesinin kullanımı

Herhangi bir satın alma işlemi yapmadan önce, bir müşteri hesabı oluşturmanız gerekir. Kişisel kimlik numaranız (PIN) dahil olmak üzere müşteri hesap bilgilerinizin gizliliğini korumaktan ve hesabınız altında gerçekleşen tüm faaliyetlerden siz sorumlusunuz. Hesabınızın veya şifrenizin herhangi bir yetkisiz kullanımından veya herhangi bir başka güvenlik ihlalinden AllSpiritA’yı derhal bilgilendirmeyi kabul edersiniz. Bir başkasının PIN’inizi veya müşteri hesabınızı kullanması sonucunda AllSpiritA.com’un veya web sitesinin başka bir kullanıcısının uğrayacağı herhangi bir zarardan sorumlu tutulabilirsiniz. Başka bir kullanıcının PIN kodunu veya müşteri hesabını hiçbir zaman kullanamazsınız. Web sitesine yetkisiz erişim sağlamaya çalışmamalı, bu tür girişimlerde başkalarına yardım etmemeli veya bu amaçla talimatlar, yazılımlar veya araçlar dağıtmamalısınız. Bunu denerseniz, müşteri hesabınız iptal edilecektir. Kayıt işleminde belirtildiği şekilde bize kendiniz ve fatura bilgileriniz hakkında doğru, güncel ve eksiksiz bilgi vermeyi kabul etmektesiniz. Müşteri hesabı bilgilerinizi güncelleyebilir, farklı bir kredi kartından ödeme alınmasını ayarlayabilir veya Oturum Aç düğmesini tıklayarak, hesabınıza giriş yapıp uygun bağlantıyı seçerek mevcut kredi kartınızın geçerli son kullanma tarihini değiştirebilirsiniz. Web sitesinin veya herhangi bir içeriğin herhangi bir kısmına erişmek, edinmek, kopyalamak, gözden geçirmek, test etmek veya izlemek için herhangi bir otomatik cihaz, program, algoritma veya yöntem veya benzer veya eşdeğer herhangi bir manuel işlemi kullanamazsınız. Materyal elde etmek veya web sitesi aracılığıyla kasıtlı olarak kullanıma sunulmayan herhangi bir şekilde belgeleri veya bilgileri dönüştürmek için herhangi bir şekilde web sitesinin gezinme yapısını veya sunumunu veya herhangi bir içeriği çoğaltamaz veya engelleyemezsiniz. Web sitesinin altyapısını veya web sitesini oluşturan veya bu web sitesine mantıksız veya orantısız bir şekilde bağlanan sistem veya ağlardan herhangi birini bozan herhangi bir işlem yapmamayı kabul etmektesiniz.

AllSpiritA.com’un kendi takdirine bağlı olarak ve önceden haber vermeksizin, herhangi bir nedenle veya hiçbir sebep olmaksızın satın alma yapma olanağınızı sona erdirebileceğini lütfen unutmayın. AllSpiritA.com’un, web sitesinde veya başka bir şekilde satın alma yapma yeteneğinizdeki herhangi bir kayıptan size veya herhangi bir üçüncü şahsa karşı sorumlu olmayacağını kabul etmektesiniz. Web sitesinin altyapısını veya web sitesini oluşturan veya bu web sitesine mantıksız veya orantısız bir şekilde bağlanan sistem veya ağlardan herhangi birini bozan herhangi bir işlem yapmamayı kabul etmektesiniz. AllSpiritA.com’un kendi takdirine bağlı olarak ve önceden haber vermeksizin, herhangi bir nedenle veya hiçbir sebep olmaksızın satın alma yapma olanağınızı sona erdirebileceğini lütfen unutmayın. AllSpiritA.com’un, web sitesinde veya başka bir şekilde satın alma yapma yeteneğinizin sona ermesinden dolayı size veya herhangi bir üçüncü şahsa karşı sorumlu olmayacağını KABUL EDERSİNİZ. Web sitesinin altyapısını veya web sitesini oluşturan veya bu web sitesine mantıksız veya orantısız bir şekilde bağlanan sistem veya ağlardan herhangi birini bozan herhangi bir işlem yapmamayı kabul etmektesiniz. AllSpiritA.com’un kendi takdirine bağlı olarak ve önceden haber vermeksizin, herhangi bir nedenle veya hiçbir sebep olmaksızın satın alma yapma olanağınızı sona erdirebileceğini lütfen unutmayın. AllSpiritA.com’un, web sitesinde veya başka bir şekilde satın alma yapma yeteneğinizin sona ermesinden dolayı size veya herhangi bir üçüncü şahsa karşı sorumlu olmayacağını KABUL EDERSİNİZ.

 

Satış koşulları ve ödeme koşulları

Web sitemizden mal ve / veya hizmet satın almak için, (a) en az on sekiz (18) yaşında veya geçerli eyalet reşit olma yaşından (hangisi daha büyükse) (b) gerçek bir kişi (şirket, ortaklık veya Diğer Tüzel Kişiler Web sitemizden hizmet satın almadan önce, bize aşağıdakilerin tümü dahil olmak üzere geçerli bir kredi kartı numarası ve ilgili ödeme bilgilerini sağlamalısınız: (i) kartta gösterilen adınız, (ii) kredi kartı numaranız, (iii) kredi kartının türü, (iv) son kullanma tarihi ve (v) kartınıza yükleme yapmak için gereken tüm aktivasyon numaraları veya kodları.

Bu bilgileri bize göndererek, kredi kartınızın yetkilendirilmesinden itibaren on beş (15) gün içinde, kartınızı istediğiniz gibi yüklememiz için bize yetki vermiş oluyorsunuz. İptallerle ilgili herhangi bir dijital tavsiye hizmeti sunmuyoruz.

Hesabınızı kapatmak veya askıya almak isterseniz, lütfen support@allspirita.com adresinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. Hizmet iptali sunmuyoruz.

 

Memnuniyet garantisi

Size otantik, doğrulanmış seçkin danışmanlardan oluşan bir topluluk sağlamak için mümkün olan her çaba gösterilse de, beklentilerinizi tam olarak karşılayan bir psişik okumaya sahip olamayabileceğiniz zamanlar olabileceğini anlıyoruz. Memnuniyet Garantimiz, siz herhangi bir risk almadan size olağanüstü bir okuma deneyimi yaşatacak bir Danışan bulmanızı sağlamak için tasarlanmıştır. Para iadesi talep etmek için support@allspirita.com adresine bir e-posta gönderin.

AllSpiritA, geri bildirim isteklerini reddetme hakkını saklı tutar.

 

Ödeme yöntemleri, kredi kartı koşulları

Tüm ödemeler VISA, MasterCard, American Express, Discover veya Diners Club tarafından yapılmalıdır (hepsi AllSpiritA.com tarafından tamamen kendi takdirine bağlı olarak kaldırılabilir). AllSpiritA.com web sitesinde açıkça belirtilmediği sürece, diğer ödeme formlarını kabul etmiyoruz. Başka bir ödeme yöntemi sunarsak veya kabul edersek, bu tür bir ek ödeme yöntemiyle ilgili tüm kısıtlamaları, hüküm ve koşulları burada kabul etmiş olursunuz. Kartı veren kuruluş anlaşmanız, belirttiğiniz kartın kullanımını yönetir. Bir kart sahibi olarak haklarınızı ve yükümlülüklerinizi belirlemek için bu Kullanım Koşulları yerine bu Sözleşmeye başvurmalısınız. Üçüncü bir şahıs tarafından kredi kartınıza faturalandırılan izinsiz tutarları ödemekten SİZ VE AllSpiritA.com sorumlu değildir. Satın alma işlemlerinizle bağlantılı olarak ortaya çıkan tüm ücretleri ve masrafları, ücretlerin oluştuğu tarihte geçerli olan oranlarda ödemeyi kabul edersiniz. Herhangi bir tutarsızlığı AllSpiritA.com’a kredi kartı ekstrenizde göründükten sonraki on beş (15) gün içinde bildirmediğiniz sürece, bunları tüm amaçlar için kabul edeceğinizi kabul etmektesiniz. AllSpiritA.com, kredi kartı düzenleyicinizden veya acentesinden ödeme almazsa, talebiniz üzerine ödenmesi gereken tüm tutarları geri ödemeyi kabul edersiniz.

AllSpiritA.com veya acentelerine ödeme yapın.

 

Sipariş Kabul Politikaları

Elektronik veya başka türde bir sipariş onayı almanız, siparişinizi kabul ettiğimiz anlamına gelmez veya hizmeti sağlama teklifimizin onayı anlamına gelmez. AllSpiritA.com, siparişinizi aldıktan sonra herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle siparişinizi kabul etme veya reddetme hakkını saklı tutar. Tüm ödeme bilgileri, Kredi ve Dolandırıcılık Önleme Departmanımız tarafından belirlenen kabul edilebilir bir ödeme yöntemi kullanılarak önceden onaylanmalıdır. Bir satın alma işlemini kabul etmeden önce ek doğrulamaya veya bilgiye ihtiyacımız olabilir.

Fiyatlarda veya faturalandırma şartlarında değişiklikler

AllSpiritA.com, web sitesinde yayınlandıktan hemen sonra veya size e-posta ile herhangi bir zamanda e-posta yoluyla satılmakta olan herhangi bir ürün veya hizmet için fiyatlarını ve faturalama yöntemlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Sorumluluğun Sınırlandırılması ve Garantilerin Reddi

Bu hizmeti kullanmanızdan dolayı hiçbir şekilde abone, abone olmayan, üye veya üye olmayan kişilere karşı sorumlu olmayacağız. Azami sorumluluğumuz, AllSpiritA’ya ödemiş olabileceğiniz ücretten fazla değildir.

Web sitesinin kullanıcısı, bunu kullanıcı riski altında yapar. Ne AllSpiritA ne de memurları, direktörleri, çalışanları, acenteleri, üçüncü taraf içerik sağlayıcıları, distribütörleri, sponsorları, lisans verenleri ve / veya benzerleri, Web Sitelerinin kesintisiz veya hatasız olacağını garanti etmez. AllSpiritA tarafından geliştirilen web sitesini veya gelecekteki web sitelerini kullanarak elde edilebilecek sonuçları veya AllSpiritA web sitesi aracılığıyla sağlanan bilgi içeriğinin, hizmetlerin veya ürünlerin doğruluğu, güvenilirliği veya güncelliğini garanti edemezsiniz. Bu web sitesinin veya bizden gelen e-postaların virüs veya zararlı bileşen içermediğini garanti etmiyoruz. Zımni satılabilirlik garantileri dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, açık veya zımni her türlü garantiyi açıkça reddediyoruz.

 

Yanlış kullanım

Web sitesini veya sohbet hizmetlerini sahtekarlık, taciz edici, taciz edici veya yasa dışı faaliyetler için kullanamazsınız. Uygunsuz veya şehvetli davranışlara müsamaha gösterilmeyecek ve hizmeti kullanmanızın yasaklanmasıyla sonuçlanacaktır. Web sitesinin düzgün işleyişini etkileyecek herhangi bir faaliyette bulunmamayı kabul edersiniz. Web sitesini kullanarak başka birinin kimliğine bürünemez veya herhangi bir sisteme, veriye veya bilgiye zarar vermek, bozmak veya engellemek için tasarlanmış virüsler veya diğer programlama rutinleri veya motorlar içeren herhangi bir materyal gönderemezsiniz. Bu tür faaliyetler içerebileceğine inandığımız olayları araştırabilir ve yasa ihlallerini kovuşturmak için kolluk kuvvetleriyle birlikte çalışabiliriz. Bu faaliyetlerden herhangi birini sergilerseniz,

WEB SİTESİ TEKNİK VEYA DİĞER YANLIŞLIKLAR VEYA YAZIM HATALARI İÇEREBİLİR. BURADAKİ BİLGİLERE DÜZENLİ OLARAK DEĞİŞİKLİKLER EKLENMEKTEDİR. BU DEĞİŞİKLİKLER WEB SİTESİNİN YENİ BASKILARINA DAHİL EDİLECEKTİR.

 

Her hakkı saklıdır.

Web sitesi ve tüm içeriği telif hakkı yasaları ve / veya ticari markalar veya diğer yasalarla korunmaktadır. AllSpiritA’nın yazılı izni olmadan hiçbir parça çoğaltılamaz, bir geri alma sisteminde saklanamaz veya elektronik, mekanik, fotokopi, kayıt veya başka bir şekilde herhangi bir şekilde iletilemez. Tüm içerik AllspiritA markasının mülkiyetindedir ve bu nedenle telif hakkı ile korunmaktadır.

Bu hüküm ve koşullar sizinle aramızdaki tüm sözleşmeyi oluşturur ve hizmeti kullanımınızı yönetir. Hizmetle ilgili olarak sizinle aramızdaki önceki tüm anlaşmaların yerini alırlar.

 

ALLSPIRITA.com